Bestuur

Bestuur

Voorzittervacant
SecretarisMartin Kuijpersecretariaat@grtc-excelsior.nl
(06) 10 41 81 99
PenningmeesterArnold Frankenpenningmeester@grtc-excelsior.nl
Accomodatie, parcoursBart Buddingaccommodatie.grtc.excelsior@gmail.com
(06) 31 97 09 56
PubliciteitGerrit Schinkelpubliciteit@grtc-excelsior.nl
(06) 39 10 27 78
JeugdCasper Praamsmacasper.steenstra@politie.nl
(06) 52 55 42 81
RennersErik Herlérennerscommissie@grtc-excelsior.nl
(06) 30 36 40 14
ToerRonald Stalenbergr.stalenberg@jajo.com
(06) 22 47 70 33

Vrijwilligers

Coördinator vrijwilligersTon de Bruijnvrijwilligers@grtc-excelsior.nl
BarBart Buddingbarbeheer@grtc-excelsior.nl
(06) 44 04 98 65
KledingRonald Stalenbergkleding@grtc-excelsior.nl
(06) 22 47 70 33
Ledensecretariaat, KNWU licentiesGerard Hazebroekledensecretariaat@grtc-excelsior.nl
(06) 52 52 86 47
Wedstrijdsecretariaatvacantwedstrijdsecretariaat@grtc-excelsior.nl
Coördinator juryvacantjury.excelsior@gmail.com
ClubbladGerard Hazebroekclubblad@grtc-excelsior.nl
(06) 52 52 86 47
Trainer wegJaco van der Eijkj.vander.eijk@ziggo.nl
(06) 49 31 82 24
Trainer cross & MTBRobert Huismanrobert@jhb-advies.nl
(06) 22 22 08 27

Neem contact op met het bestuur als je meer wilt weten over één van de vacatures en je handen uit de mouwen wilt steken voor Excelsior.

Bijzondere leden

EreledenD.J. Valkhoff
C.B. van der Sloot †
G.W. Oussoren
P.R. Biesheuvel †
Toon van Dijk
Harry Holthuijsen
Leden van verdiensteG.W. Oussoren
Jan van Lith
Adriaan Schwiebe
Jan den Os †
Ton v.d. Velde †
D. Minnes †
C.B. van der Sloot †
J. de Bruin
P. Eikelenboom
A. Eikelenboom sr.
H. van der Sloot
A.B.C. van Dijk
J. Knuijt
Coen den Boer

 

al 80 jaar levendig en voor elk wat wils