Bestuur

Bestuur

Voorzittervacant
SecretarisMartin Kuijpersecretariaat@grtc-excelsior.nl
(06) 10 41 81 99
PenningmeesterArnold Frankenpenningmeester@grtc-excelsior.nl
(06) 55 84 33 67
Accomodatie, parcoursBart Buddingaccommodatie.grtc.excelsior@gmail.com
(06) 31 97 09 56
PubliciteitGerrit Schinkelpubliciteit@grtc-excelsior.nl
(06) 39 10 27 78
JeugdCasper Praamsmacasper.steenstra@politie.nl
(06) 52 55 42 81
RennersErik Herlérennerscommissie.excelsior@gmail.com
(06) 30 36 40 14
ToerRonald Stalenbergr.stalenberg@jajo.com
(06) 22 47 70 33

Vrijwilligers

Coördinator vrijwilligersTon de Bruijnvrijwilligers@grtc-excelsior.nl
(06) 18 30 04 01
BarBart Buddingbarbeheer@grtc-excelsior.nl
(06) 31 97 09 56
KledingRonald Stalenbergkleding@grtc-excelsior.nl
(06) 22 47 70 33
SponsorsJoost Pelsjoostpels@vanbeynum.nl
(06) 55 72 07 26
ClubbladGerard Hazebroekclubblad@grtc-excelsior.nl
(06) 52 52 86 47
WebsiteGerard Adelaar
Bart Budding

Gerard Hazebroek
Martin Kuijper

Toercommissie
gerard.adelaar@gmail.com
(06) 48 37 22 94
accommodatie.grtc.excelsior@gmail.com
(06) 31 97 09 56
clubblad@grtc-excelsior.nl
(06) 52 52 86 47
secretariaat@grtc-excelsior.nl
(06) 10 41 81 99
toercommissie@grtc-excelsior.nl
FacebookMarco de Bruin
Robert Huisman
Hans Jongeneel
Jeannette de la Rivière
marco-scf@hotmail.com
(06) 11 30 42 69
robert@jhb-advies.nl
(06) 22 22 08 27
despits@tele2.nl
(06) 28 44 97 79
jeanettelariviere@gmail.com
(06) 24 52 59 29
InstagramMarco de Bruinmarco_scf@hotmail.com
(06) 11 30 42 69
TwitterHans Jongeneeldespits@tele2.nl
(06) 28 44 97 79
Ledensecr.
KNWU licenties
Gerard Hazebroekledensecretariaat@grtc-excelsior.nl
(06) 52 52 86 47
Renners-
commissie
Erik Herlé (vz)
Wouter Been
Hans Jongeneel
Hans Moons
André Stormbroek
Sjaak Veth
rennerscommissie@grtc-excelsior.nl
Wedstrijd-
secretariaat
Gerard Adelaarwsecretariaat@gmail.com
(06) 48 37 22 94
Jurycoördinatorvacantjury.excelsior@gmail.com
Trainers wegHans Moons

Jaco van der Eijk
hans-moons@hotmail.com
(06) 40 40 02 60
j.vander.eijk@ziggo.nl
(06) 49 31 82 24
Trainer
cross & MTB
Robert Huismanrobert@jhb-advies.nl
(06) 22 22 08 27
Ride Like a ProMarco Mensinkmarcomensink@hetnet.nl
(06) 46 97 43 39

Neem contact op met het bestuur als je meer wilt weten over één van de vacatures en je handen uit de mouwen wilt steken voor Excelsior.

Bijzondere leden

EreledenD.J. Valkhoff
C.B. van der Sloot †
G.W. Oussoren
P.R. Biesheuvel †
Toon van Dijk
Harry Holthuijsen
Leden van verdiensteG.W. Oussoren
Jan van Lith
Adriaan Schwiebe
Jan den Os †
Ton v.d. Velde †
D. Minnes †
C.B. van der Sloot †
J. de Bruin
P. Eikelenboom
A. Eikelenboom sr.
H. van der Sloot
A.B.C. van Dijk
J. Knuijt
Coen den Boer

 

al 80 jaar levendig en voor elk wat wils