• BESTUUR

    Bestuur

     
    Voorzitter vacant Meld je aan!
    Secretaris
    (tevens postadres)
    Martin Kuijper secretariaat@grtc-excelsior.nl
    (06) 10 41 81 99
    Drossaardslag 28, 2805 DC Gouda
    Penningmeester Edgar Grijzen penningmeester@grtc-excelsior.nl
    (06) 82 54 98 99
    Accommodatie, parcours Dirk Jan Voorn accommodatie.grtc.excelsior@gmail.com
    (06) 51 27 73 23
    Publiciteit Gerrit Schinkel publiciteit@grtc-excelsior.nl
    (06) 39 10 27 78
    Jeugd Casper Steenstra-Praamsma casper.steenstra@gmail.com
    (06) 52 55 42 81
    Renners André Stormbroek


    Gerard Adelaar
    andre.stormbroek@rabobank.nl
    (06) 22 74 40 83
    gerard.adelaar@gmail.com
    (06) 48 37 22 94
    Toer Ronald Stalenberg r.stalenberg@jajo.com
    (06) 22 47 70 33

    Vrijwilligers

     
    Coördinator vrijwilligers Ton de Bruijn vrijwilligers@grtc-excelsior.nl
    (06) 18 30 04 01
    Kantine Gerard Wagevoort (06) 83 61 73 68
    Kleding Ronald Stalenberg kleding@grtc-excelsior.nl
    (06) 22 47 70 33
    Sponsors

    Daniel van Houdt

    Hans Moons

    sponsoring@grtc-excelsior.nl
    (06) 45 79 62 62

    hans-moons@hotmail.com
    (06) 40 40 02 60

    Clubblad Gerard Hazebroek clubblad@grtc-excelsior.nl
    (06) 52 52 86 47
    Website Edwin van Deuren

    webadmin@grtc-excelsior.nl

    Facebook Marco de Bruin

    Robert Huisman
    Hans Jongeneel

    marco_scf@hotmail.com
    (06) 11 30 42 69
    robert@jhb-advies.nl
    (06) 22 22 08 27
    despits@tele2.nl
    (06) 28 44 97 79
    Instagram Marco de Bruin marco_scf@hotmail.com
    (06) 11 30 42 69
    Twitter Hans Jongeneel despits@tele2.nl
    (06) 28 44 97 79
    Ledensecr.
    KNWU licenties
    Gerard Hazebroek ledensecretariaat@grtc-excelsior.nl
    (06) 52 52 86 47
    Renners-
    commissie
    Erwin Coumou
    Jeffrey Gorissen
    Hans Moons
    André Stormbroek
    Sjaak Veth
    rennerscommissie@grtc-excelsior.nl
    Wedstrijd-
    secretariaat
    Gerard Adelaar wsecretariaat@gmail.com
    (06) 48 37 22 94
    Jurycoördinator Alex Kleinjan jury.excelsior@gmail.com
    (06) 36 10 93 99
    Trainers weg Hans Moons

    Jaco van der Eijk
    hans-moons@hotmail.com
    (06) 40 40 02 60
    j.vander.eijk@ziggo.nl
    (06) 49 31 82 24

    Sportfysioloog
    Trainer Offroad (MTB & CX)

    Robert Huisman

    robert@jhb-advies.nl
    (06) 22 22 08 27
    Ride Like a Pro Erwin Coumou erwingrtc@gmail.com

    Neem contact op met het bestuur als je meer wilt weten over één van de vacatures en je handen uit de mouwen wilt steken voor Excelsior.

    Bijzondere Leden

    Bewerken
    Ereleden D.J. Valkhoff †
    C.B. van der Sloot †
    G.W. Oussoren †
    P.R. Biesheuvel †
    Toon van Dijk
    Harry Holthuijsen
    Leden van verdienste G.W. Oussoren †
    Jan van Lith
    Adriaan Schwiebbe †
    Jan den Os †
    Ton v.d. Velde †
    D. Minnes †
    C.B. van der Sloot †
    J. de Bruin
    P. Eikelenboom
    A. Eikelenboom sr.
    H. van der Sloot
    A.B.C. van Dijk
    J. Knuijt
    Coen den Boer