• Bestuur

    Voorzitter

    Wim Maijenburg

    voorzitter@grtc-excelsior.nl

    06 24363393

    Secretaris

    (tevens postadres)

    Pelmolenerf 33, 2807 EX Gouda

    Vacant

    secretariaat@grtc-excelsior.nl

    Penningmeester

    Edgar Grijzen

    penningmeester@grtc-excelsior.nl

    06 82 54 98 99

    Accommodatie, parcours

    Dirk Jan Voorn

    accommodatie.grtc.excelsior@gmail.com

    06 51 27 73 23

    Publiciteit

    Gerrit Schinkel

    publiciteit@grtc-excelsior.nl

    06 39 10 27 78

    Jeugd

    Krista Knook

    jeugdcommissie@grtc-excelsior.nl

     

    Renners

    Jorrit Slaman

    jorritslaman@gmail.com

    06 15886113

    Toer

    Ronald Stalenberg

    r.stalenberg@jajo.com

    06 22 47 70 33

     

  • Vrijwilligers

    Kantine

    Dirk-jan Voorn

     

    Kleding

    Joost Pels

    kleding@grtc-excelsior.nl

    Sponsors

    Penningmeester Excelsior

    penningmeester@grtc-excelsior.nl

    06 82549899

    Clubblad

    Gerard Hazebroek

    clubblad@grtc-excelsior.nl

    06 52 52 86 47

    Website

    Edwin van Deuren

    websitebeheer@grtc-excelsior.nl

    Facebook

    Marco de Bruin

     

    Robert Huisman

     

    Hans Jongeneel

    marco_scf@hotmail.com

    06 11 30 42 69

    robert@jhb-advies.nl

    06 22 22 08 27

    despits@tele2.nl

    06 28 44 97 79

    Instagram

    Marco de Bruin

    marco_scf@hotmail.com

    Twitter

    Hans Jongeneel

    despits@tele2.nl

    06 28 44 97 79

    Ledensecretariaat /

    KNWU licenties

    Gerard Hazebroek

    ledensecretariaat@grtc-excelsior.nl

    06 52 52 86 47

    Renners-Commissie

    Erwin Coumou

    Jeffrey Gorissen

    Hans Moons

    Cees de Vries

    Ad Slingerland

    Jorrit Slaman

     

     

    rennerscommissie@grtc-excelsior.nl

    Wedstrijd-Secretariat

    Jeffrey Gorissen

    wsecretariaat@gmail.com

    06 13423120

    Jurycoördinator

    Alex Kleinjan

    jury.excelsior@gmail.com

    06 36 10 93 99

    Trainers weg

    Hans Moons

     

    Robert Huisman

    hans-moons@hotmail.com

    06 40 40 02 60

    robert@jhb-advies.nl

    06 22 22 08 27

    Sportfysioloog

    Trainer Offroad (MTB & CX)

    Robert Huisman

    robert@jhb-advies.nl

    06 22 22 08 27

    Ride Like a Pro

    Erwin Coumou

    erwingrtc@gmail.com

     

    Neem contact op met het bestuur als je meer wilt weten over één van de vacatures en je handen uit de mouwen wilt steken voor Excelsior.                               

  • Bijzondere leden

     

    Ereleden

    D.J. Valkhoff †
    C.B. van der Sloot †
    G.W. Oussoren †
    P.R. Biesheuvel †
    Toon van Dijk
    Harry Holthuijsen

    Leden van verdienste

    G.W. Oussoren †
    Jan van Lith
    Adriaan Schwiebbe †
    Jan den Os †
    Ton v.d. Velde †
    D. Minnes †
    C.B. van der Sloot †
    J. de Bruin
    P. Eikelenboom
    A. Eikelenboom sr.
    H. van der Sloot
    A.B.C. van Dijk
    J. Knuijt
    Coen den Boer